Blog

Friday, February 9th, 2018

List of Qualified Candidates for 2018

Last updated 11:59 pm 2/9/2018.

Sue Bell Cobb - Governor
Christopher A. Countryman - Governor
James Fields - Governor
Walt Maddox - Governor
Doug "New Blue" Smith - Governor
Anthony White - Governor
Will Boyd - Lt. Governor
Chris Christie - Attorney General
Joseph Siegelman - Attorney General
Lula Albert - Secretary of State
Heather Milam - Secretary of State
Miranda Joseph - State Auditor
Bob Vance, Jr. - Alabama Supreme Court, Chief Justice
Donna Wesson Smalley - Alabama Supreme Court, Associate Justice Place 4
Cara Y. McClure - Public Service Commission Place 1
Kari Powell - Public Service Commission Place 2
Robert Kennedy, Jr. - US House District 1
Lizzetta Hill McConnell - US House District 1
Tabitha Isner - US House District 2
Audri Scott Williams - US House District 2
Mallory Hagan - US House District 3
Adia McClellan Winfrey - US House 3
Lee Auman - US House District 4
Rick Neighbors - US House District 4
Peter Joffrion - US House District 5
Danner Kline - US House District 6
Terri Sewell - US House District 7
Adam Jortner - State  Board of Education, District 2
Yvette M. Richardson - State Board of Education, District 4
Jessica Fortune Barker - State Board of Education, District 8
Caroline Self - State Senate District 1
Michael L. Smith - State Senate District 2
Amy Wasyluka - State Senate District 2
Johnny Mack Morrow - State Senate District 6
Deborah Barros - State Senate District 7
Johnathan Hard - State Senate District 7
Deidra Willis - State Senate District 7
Carl Carter - State Senate District 11
Jim Williams - State Senate District 12
Darrell Turner - State Senate District 13
Jerry McDonald - State Senate 14
Laura Casey - State Senate 15
Lindsey Deckard - State Senate District 16
Rodger M. Smitherman - State Senate District 18
Priscilla Dunn - State Senate District 19
Linda Coleman-Madison - State Senate District 20
Rick Burnham - State Senate 21
Malika Sanders-Fortier - State Senate District 23
Bobby Singleton - State Senate District 24
David A. Sadler - State Senate District 25
Frank Snowden - State Senate District 25
Fred Bell - State Senate District 26
John Knight - State Senate District 26
"Coach" David Burkette - State Senate District 26
Nancy Carlton Bendinger - State Senate District 27
Billy Beasley - State Senate District 28
Jason Fisher - State Senate District 32
Michael R. Cooley - State Senate District 33
Victor Tshombe Crawford - State Senate 33
Vivian Figures - State Senate District 33
Tom Holmes - State Senate District 35
Brandon Willcutt - State House District 1
Lora Kay Morrow - State House District 2
Chad Young - State House District 3
Juanita Allen Healy - State House District 4
Brian D. Williams - State House District 5
Kenneth A. Brackins - State House District 7
Rebecca Browne - State House District 8
Billy Jackson - State House District 8
Clay New - State House District 8
Terrie Jones Savage - State House District 9
J.B. King - State House District 10
Clifton Miller - State House District 10
Suzanna Coleman - State House District 15
Eddie Britton - State House District 18
Samuel T. Greene - State House District 19
Laura Hall - State House District 19
Linda Meigs - State House District 20
Terry Jones - State House District 21
Bill Jones - State House District 27
Ralph Burke - State House District 28
Kyle Pierce - State House District 28
Jared Millican - State House District 29
Jared Vaughn - State House District 30
Barbara Boyd - State House District 32
Angela L. Fears - State House District 32
Seyrum Selase - State House 32
Scott Brewer - State House District 33
Nicki Arnold-Swindle - State House District 36
Charlotte A. Clark-Frieson - State House District 37
Brian McGee - State House District 38
Pamela Jean Howard - State House District 40
Emily Anne Marcum - State House 41
Carin Mayo - State House District 43
Jenn Gray - State House District 45
Felicia Stewart - State House District 46
Mary Lynn Bates - State House District 47
Jim Toomey - State House District 47
Alli Summerford - State House District 48
Veronica R. Johnson - State House District 51
John W. Rogers Jr. - State House District 52
Anthony Daniels - State House District 53
Jerome Dees - State House District 54
Jacqueline Gray Miller - State House District 54
Neil Rafferty - State House District 54
Quang Do - State House District 55
Roderick "Rod" Hampton Scott - State House District 55
Antwon Bernard Womack - State House District 55
Louise Alexander - State House District 56
Chester W. Porter - State House District 56
Merika Coleman - State House District 57
Rolanda Hollis - State House District 58
Rodney Huntley - State House District 58
Chris Davis - State House District 59
Mary Moore - State House District 59
Juandalynn Givan - State House District 60
Le'Darius Hilliard - State House District 60
Tommy Hyche - State House District 61
Will Benton - State House District 62
Amber Selman-Lynn - State House District 64
Elaine Beech - State House District 65
Marcus Caster - State House District 65
Ozelle L. Hubert - State House District 65
Susan Smith - State House District 66
Prince Chestnut - State House District  67
Jelani "Shaun" Coleman - State House 67
Thomas Jackson - State House District 68
Kelvin Lawrence - State House District 69
Kelvin Williams - State House District 69
Chris England - State House District 70
A.J. McCampbell - State House District 71
Ralph A. Howard - State House District 72
Jack Jacobs - State House District 73
Rayford Mack - State House District 74
Thad McClammy - State House District 76
Malcolm Calhoun - State House District 77
Dan Harris - State House District 77
D'Linell Finley - State House District 77
TaShina Morris - State House District 77
Christopher Turner - State House District 77
Terance "Watchdog" Dawson - State House District 78
Kirk Hatcher - State House District 78
Alvin Holmes - State House District 78
Mary Wynne Kling - State House District 79
Jeremy "J.J." Jeffcoat - State House District 81
Judy L. LaRue - State House District 80
Johnny Ford - State House District 82
Terrence K. Johnson - State House 82
Pebblin Warren - State House District 82
Jeremy Gray - State House District 83
John Andrew Harris - State House District 83
Pat "Patsy" Jones - State House District 83
Ronnie Reed - State House District 83
Berry Forte - State House District 84
Earl C. Jones - State House District 85
Dexter Grimsley - State House District 85
Kristy M. Kirkland - State House District 86
Cory Creel - State House District 88
Joel Lee Williams - State House District 89
Joanne Whetstone - State House District 90
Danielle Mashburn-Myrick - State House District 94
Maurice Horsey - State House District 96
Web Whiting - State House District 96
Adline Clarke - State House District 97
Levi Wright, Jr. - State House District 97
Napoleon Bracy, Jr. - State House District 98
Gregory Harris - State House District 99
Henry Haseeb - State House District 99
Sam Jones - State House District 99
Burton R. LeFlore - State House District 99
Franklin McMillion - State House District 99
Gregory Parker - State House District 99
Herman Thomas - State House District 99
Rico Washington - State House District 99
Barbara Drummond - State House District 103
Arlene Cunningham Easley - State House District 104
Terri B. Lovell - Circuit Judge, 2nd Circuit
Collins Pettaway, Jr. - Circuit Judge, 4th Circuit Place 1
Mike Segrest - Circuit Judge, 5th Circuit Place 2
Steve Perryman - Circuit Judge, 5th Circuit Place 3
Joseph Boohaker - Circuit Judge, 10th Circuit Place 1
David Carpenter - Circuit Judge, 10th Circuit Place 5
Donald Blankenship - Circuit Judge, 10th Circuit Place 6
Tracie A. Todd - Circuit Judge, 10th Circuit Place 7
Marshell Jackson Hatcher - Circuit Judge, 10th Circuit Place 8
Brian Plant - Circuit Judge, 10th Circuit Place 8
Jim Hughey III - Circuit Judge, 10th Circuit Place 9
Carole C. Smitherman - Circuit Judge, 10th Circuit Place 13
Patricia Stephens - Circuit Judge, 10th Circuit Place 15
Damon T. Watson - Circuit Judge, 10th Circuit Place 15
"Pete" Johnson Davis - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16
Linda Hall - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16
Russ Parker - Circuit Judge, 10th Circuit Place 16
Raymond P. Chambliss - Circuit Judge, 10th Circuit Place18
Janine Hunt-Hilliard - Circuit Judge, 10th Circuit Place 18
Amber Ladner - Circuit Judge, 10th Circuit Place 27
Alaric May - Circuit Judge, 10th Circuit Place 27
John R. Lockett - Circuit Judge, 13th Circuit Place 3
Karlos Finley - Circuit Judge, 13th Circuit Place 6
Roman Shaul - Circuit Judge, 15th Circuit Place 6
David Kimberley - Circuit Judge, 16th Circuit Place 3
Morgan Cunningham - Circuit Judge, 16th Circuit Place 4
Eddie Hardaway, Jr. - Circuit Judge, 17th Circuit Place 1
Jaqueline M. Hatcher - Circuit Judge, 31st Circuit Place 1
Jeff Austin - Circuit Judge, 31st Circuit Place 2
Terry Dempsey - Circuit Judge, 34th Circuit Place 1
Jack Weaver - Circuit Judge, 35th Circuit Place 1
John Graham - Circuit Judge, 38th Circuit Place 1
James H. Morgan, Jr. - District Judge, Clarke County
Jeff Brock - District Judge, Conecuh County
Paula McDowell - District Judge, Franklin County
Patrick S. Arrington - District Judge, Hale County
Timothy Evans - District Judge, Hale County
Lashunta "Shun" White-Boler - District Judge, Jefferson County Place 3
Frederic Bolling - District Judge, Jefferson County Place 3
Clotele H. Brantley - District Judge, Jefferson County Place 3
Pamela Wilson Cousins - District Judge, Jefferson County Place 3
Stephanie A. Hunter - District Judge Jefferson County Place 3
Lashunta "Shun" White-Boler - District Judge, Jefferson County Place 3
Katrina Ross - District Judge, Jefferson County Place 6
Alan Summers - District Judge, Jefferson County Place 8
Kechia Davis - District Judge, Jefferson County Place 9
Glenda Freeman - District Judge, Jefferson County Place 9
Debra Weston-Pickens - District Judge, Jefferson County Place 9
Sheila Weil - District Judge, Jefferson County Place 9
Lou Willie - District Judge, Jefferson County Place 9
Chuantae Brown - District Judge, Jefferson County Place 11
Horace Kynard - District Judge, Jefferson County Place 11
Thomas Thrash - District Judge, Jefferson County Place 11
Amyrtle M. Allen - District Judge, Jefferson County Place 12
Lorraine Pringle - District Judge, Jefferson County Place 12
Adrian Johnson - District Judge, Lowndes County
Ashley Smith - District Judge, Lowndes County
Vince Deas - District Judge, Marengo County
Laura R. Grantham - District Judge, Monroe County
Donna Silcox - District Judge, Monroe County
Philip Sanchez - District Judge, Monroe County
Pamela Robinson Higgins - District Judge, Montgomery County Place 2
Laura Clemons - District Judge, Montgomery County Place 3
Tiffany McCord - District Judge, Montgomery County Place 3
Robert Bryant - District Judge, Perry County
Danny Carr - District Attorney, 10th Circuit
Raymond L. Johnson, Jr. - District Attorney, 10th Circuit
Paige Smith - Circuit Clerk, Barbour County
Rashawn Harris - Circuit Clerk, Bullock County
Mattie Gomillion - Circuit Clerk, Butler County
Stephanie Cave - Circuit Clerk, Choctaw County
Candace Jenkins - Circuit Clerk, Choctaw County
Berneta Stallworth - Circuit Clerk, Clarke County
Deanna Douthit Thomas - Circuit Clerk, Colbert County
David Jackson - Circuit Clerk, Conecuh County
Jeannie Gibson - Circuit Clerk, Crenshaw County
Christmas Green-Williams - Circuit Clerk, Dallas County
Lynnethia Robinson - Circuit Clerk, Dallas County
Pam Simpson - Circuit Clerk, DeKalb County
John Robert Fountain - Circuit Clerk, Escambia County
Samantha Howard - Circuit Clerk, Fayette County
Anita Morgan Scott - Circuit Clerk, Franklin County
Debra D. Blackmon - Circuit Clerk, Greene County
Veronica Morton-Jones - Circuit Clerk, Greene County
Catrinna Long Perry - Circuit Clerk, Hale County
Karen Dunn Burks - Deputy Circuit Clerk Bessemer Division, Jefferson County
Lakita Hall-Wright - Deputy Clerk Bessemer Division, Jefferson County
Jackie Anderson-Smith - Circuit Clerk, Jefferson County
Sarah E. "Sarah Beth" Conkle - Circuit Clerk, Jefferson County
Cheri Adams Gardner - Circuit Clerk, Jefferson County
Venetta Lee - Circuit Clerk, Jefferson County
Stephanie J. Muhammad - Circuit Clerk, Jefferson County
Thomas W. Parchman, III - Circuit Clerk, Jefferson County
Eyrika L. Parker - Circuit Clerk, Jefferson County
Elizabeth McGowen Watkins - Circuit Clerk, Jefferson County
Ralph Young - Circuit Clerk, Jefferson County
Ruby A. Jones-Thomas - Circuit Clerk, Lowndes County
David R. Love Jr. - Circuit Clerk, Macon County
Kenny Freeman - Circuit Clerk, Marengo County
Wesley Hines - Circuit Clerk, Monroe County
Bob McMillan - Circuit Clerk, Monroe County
Gina Ishman - Circuit Clerk, Montgomery County
Quavelyn Pryor Coleman - Circuit Clerk, Perry County
Mia Jacobs-Turner - Circuit Clerk, Perry County
Jamaal O. Hunter - Circuit Clerk, Perry County
Chadrick Moore - Circuit Clerk, Perry County
Marcia Cade- Circuit Clerk, Russell County
Jody Sellers - Circuit Clerk, Russell County
DeVon James - Circuit Clerk, Sumter County
Angie Achterhof - Circuit Clerk, Tuscaloosa County
Valerie Knapp - Circuit Clerk, Washington County
Tera A. Whigham - Circuit Clerk, Washington
Carolyn D. Posey - Circuit Clerk, Wilcox County

Kayla Sloan - SDEC 1
Will Boyd - SDEC 1
Caroline Self - SDEC 2
Lloyd W. Love, Jr. - SDEC 2
Tori Bailey - SDEC 3
Julie Fisher Dean - SDEC 3
Carrie A. Mitchell - SDEC 3
Willadene Nash - SDEC 3
Willie Hovater - SDEC 3
Charles E. Satchel - SDEC 3
Jo Ann Cummings - SDEC 4
Hanu Karlapalem - SDEC 4
Lois L. Scott - SDEC 5
Adam Keller - SDEC 5
James Lucas - SDEC 5
Amy Shadoin - SDEC 6
Michael Smith - SDEC 6
Pearl Green - SDEC 7
Kenneth A. Brackins - SDEC 7
Ernestine Elliott - SDEC 8
Rex Cheatham - SDEC 8
Susan Waugh - SDEC 9
George Hearring - SDEC 9
Lisa Handback - SDEC 10
Wade Lipscomb - SDEC 10
David James Mackey - SDEC 10
Jake Morrison - SDEC 10
Debra K Nelson - SDEC 11
Rhonda White Jett - SDEC 11
Edwin Carter - SDEC 11
Jimmy L. Kilgore - SDEC 11
Tabatha D. House - SDEC 12
Nicholas J. Shabel - SDEC 12
Tina Bowen - SDEC 13
Tim Bowen - SDEC 13
Opal Elaine Russell - SDEC 14
Roxanne Turner - SDEC 14
Terry Russell - SDEC 14
Christopher Lee Turner - SDEC 14
Karen Dunn Burks - SDEC 15
Janet Kennedy - SDEC 15
Sherrina V. Rice - SDEC 15
William "Bill" Blackman, Jr. - SDEC 15
Eric S. Burks - SDEC 15
Ken King - SDEC 15
Judith C. Taylor - SDEC 16
Jim Spearman - SDEC 16
Susan E. Cobb - SDEC 17
Carter Berry - SDEC 17
Yvonne Foster - SDEC 18
Eddie Britton - SDEC 18
Kelsey R. Greene - SDEC 19
Laura Hall - SDEC 19
Dana Minor - SDEC 19
Corrie Wikoff - SDEC 19
Samuel T. Greene - SDEC 19
William C. Thomas - SDEC 19
Susan C. Brown - SDEC 20
Cindi Cassis Branham - SDEC 20
David Meigs - SDEC 20
Tom Ryan - SDEC 20
Eddie Sherrod - SDEC 20
Barbara Bryant Cady - SDEC 21
Sandra L. Rhodes - SDEC 21
Matthew Brown - SDEC 21
R.J. Rhodes - SDEC 21
Nancy Worley - SDEC 22
William L. Krause - SDEC 22
Toni McGriff - SDEC 23
Mary Garner Robinson - SDEC 23
David McGriff - SDEC 23
John Lawson Robinson, Jr. - SDEC 23
Kathy Lauderdale - SDEC 24
James May - SDEC 24
Ulysses Grant Williams Jr. - SDEC 24
Kimberly Caudle Lewis - SDEC 25
Mike Cavnar - SDEC 25
Benard Simelton - SDEC 25
Dana J. Davis - SDEC 26
Ben Alford - SDEC 26
Gayla Wynn - SDEC 27
Sanchez Watkins - SDEC 27
Danny Lamunyon - SDEC 27
Kirkland Back - SDEC 28
Ralph Burke - SDEC 28
James Parker, Jr. - SDEC 28
Edwin L. Rudd - SDEC 28
Sheila Gilbert - SDEC 29
Clifford A. (Cliff) Andrews - SDEC 29
Mary Carstarphen Kelley - SDEC30
Charlene McCoy - SDEC 30
Jared B. Arnold - SDEC 30
S. Kathleen Kirkpatrick - SDEC 31
Rodney Lee Lindsay - SDEC 31
Alberta Cooley McCrory - SDEC 32
David E. Reddick - SDEC 32
Beverly Brittain Ellis - SDEC 34
Teresa Smiley - SDEC 34
Jimmy Chavez - SDEC 34
Oscar Morales - SDEC 34
Dolores Crumly - SDEC 35
Tina Dark - SDEC 35
Bobby Loius Dark - SDEC 35
Terry Heflin - SDEC 35
Nicki Arnold-Swindle - SDEC 36
Sherry Kuntz - SDEC 36
Jesse J. Frazier - SDEC 36
Herbert Kuntz - SDEC 36
Matthew Tyson - SDEC 36
Mellie Parrish - SDEC 37
George H. Fannings - SDEC 37
Tom Garland - SDEC 37
Katie Walton - SDEC 38
Betty Barnes - SDEC 39
Darrell Turner - SDEC 39
Judy West Bell - SDEC 40
Dalton Cutter Goode - SDEC 40
Toni Kornegray Vaughn - SDEC 41
Alan Swindall - SDEC 41
Ralph Hendrix - SDEC 42
Jarralynne Agee - SDEC 43
Miranda Joseph - SDEC 43
Rafael Brathwaite - SDEC 43
Doug Hoffman - SDEC 43
Brandy Duncan - SDEC 44
Dawn DuPree Kelley - SDEC 45
Carole Marks - SDEC 45
Lyle Aarhus - SDEC 45
Bill Murphy - SDEC 45
Julia Juarez - SDEC 46
Nancy Yarbrough - SDEC 46
Courtney French - SDEC 46
Bob Parker - SDEC 46
Robert Yarbrough - SDEC 46
Ralph Young - SDEC 46
Martha Dawson - SDEC 47
Bill Dawson - SDEC 47
Louise New Jones - SDEC 48
Jim Sturdivant - SDEC 48
Phyllis Parker - SDEC 49
Cheryl Patton - SDEC 49
Eugene Grimes, Jr - SDEC 49
James A. Kitchens - SDEC 49
Fred Lynch - SDEC 49
Bobby "CP" Pierson - SDEC 49
Carrie Goza - SDEC 50
Carl Carter - SDEC 50
Jennifer L. Greer - SDEC 51
Robert N. Gandy - SDEC 51
Myisha Davis - SDEC 52
Charlotte Wilson - SDEC 52
John W. Rogers Jr. - SDEC 52
Rodger M. Smitherman - SDEC 52
Violet Edwards - SDEC 53
Anthony Daniels - SDEC 53
Troy L. Garner - SDEC 53
Christopher Lee - SDEC 53
Jimmie Payne - SDEC 53
Brit Blalock - SDEC 54
Patrica Todd - SDEC 54
Brian Cash - SDEC 54
Elias Hendricks, Jr. - SDEC 54
Alex Smith - SDEC 54
Jackie Anderson-Smith - SDEC 55
Bacarra Sanderson Mauldin - SDEC 55
Yvette M. Richardson - SDEC 55
Roderick "Rod" Hampton Scott - SDEC 55
Keith Williams - SDEC 55
Kimberly Alexander - SDEC 56
Louise Alexander - SDEC 56
Priscilla Dunn - SDEC 56
Andrew Bennett - SDEC 56
Grover Dunn - SDEC 56
Cleophus King - SDEC 56
Velma Johnson - SDEC 57
Ves Marable - SDEC 57
Fred Plump - SDEC 57
Charlene Cannon - SDEC 58
Tarji Ransaw - SDEC 58
Caleb J. Florence Sr. - SDEC 58
Brandon McCray - SDEC 58
Lou Willie - SDEC 58
Demetria Young Doughty - SDEC 59
Annie Parker - SDEC 59
Michael Miller - SDEC 59
Reuben Parker, Jr. - SDEC 59
Wanda Bryant - SDEC 60
Linda Coleman-Madison - SDEC 60
David Russell - SDEC 60
Everette W. Sperling - SDEC 60
Sue Thompson - SDEC 61
Herbert Lavender - SDEC 61
Jeff Thompson - SDEC 61
Kathryn Frances Drago - SDEC 62
Donna Foster - SDEC 62
Curtis L. Travis - SDEC 62
Helen Wilson Smith - SDEC 63
Stan Glascox - SDEC 63
Derek Pugh - SDEC 64
Rosie Howze - SDEC 65
Zachry W. Turner - SDEC 65
Regina J. Watson - SDEC 66
Joseph N. Watson - SDEC 66
Nancy Gardner Sewell - SDEC 67
David Hodo - SDEC 67
Terrell Marshall - SDEC 67
Barbara Turner - SDEC 68
Richard Threatt - SDEC 68
Monica Arrington - SDEC 69
Allyson Holland - SDEC 69
JoCeleste Pettway - SDEC 69
William Pompey - SDEC 69
John White - SDEC 69
Beatrice Pearson - SDEC 70
Eva Lewis Prewitt - SDEC 70
Christopher John England - SDEC 70
Paul W. Sanders Sr. - SDEC 70
Bettye Maye - SDEC 71
Nick Underwood - SDEC 71
Carrie McFadden - SDEC 72
Jerildine Melton - SDEC 72
Johnnie Mae Scott - SDEC 72
Arthur Crawford, Sr. - SDEC 72
John Zippert - SDEC 72
Teresa Stafford - SDEC 73
Sheridan Black - SDEC 73
Jack Jacobs - SDEC 73
Tyna Davis - SDEC 74
Warren Davis - SDEC 74
Zack Buckner - SDEC 75
Tammy Knight Fleming - SDEC 75
Thomas G. Brown - SDEC 75
Courtnee' R. Bell - SDEC 76
Sarah Coleman-Green - SDEC 76
Kimberlin L. Love - SDEC 76
Fred F. Bell - SDEC 76
Wilson Blount - SDEC 76
Tony Q. Cobb, Jr. - SDEC 76
Murphy O. Green - SDEC 76
Greg Griffin, Jr. - SDEC 76
Phyllis Harvey-Hall - SDEC 77
Karen Jones - SDEC 77
LaShae D. King - SDEC 77
Adell Sankey - SDEC 77
Jimmy Jacobs - SDEC 77
Jeffrey Martin - SDEC 77
Julian McPhillips - SDEC 77
Miland F. Simpler, III - SDEC 77
Ella B. Bell - SDEC 78
Kenyatte' Hassell - SDEC 78
Alvin Holmes - SDEC 78
Laura Mirarchi - SDEC 79
Adam Jortner - SDEC 79
Jasponica Florence - SDEC 80
Judy L. LaRue - SDEC 80
J.W. Brannen - SDEC 80
Lloyd Marie Bryant - SDEC 81
Rebecca Marion - SDEC 81
Unzell Kelley - SDEC 81
Jacquelyn Carlisle - SDEC 82
Fred Gray, Jr. - SDEC 82
Patsy Boyd-Parker - SDEC 83
William Parker - SDEC 83
Rebecca Beasley - SDEC 84
Ralph McKinnon - SDEC 84
Linda Christmas Garrett - SDEC 85
"Pastor" Kenneth Glasgow - SDEC 85
Calvin Dock Wilborn - SDEC 85
Kristy M. Kirkland - SDEC 86
David A. Kirkland - SDEC 86
Vickie D. Moore - SDEC 87
Nikki Ready - SDEC 87
Larry J. Hillard - SDEC 87
Mary Adair - SDEC 88
Derrick Moncrief - SDEC 88
Joel Lee Williams - SDEC 89
Beulah Cook - SDEC 90
Valerie Richardson Stevens - SDEC 90
George Cook - SDEC 90
Chelsea Cooper - SDEC 91
Peter W. (Bob) Barber - SDEC 91
Jerrold Whitehurst - SDEC 91
Harriet Jay Hubbard - SDEC 92
Hazel Janette Lewis - SDEC 92
Catina Bass-Tyson - SDEC 93
Jennifer Marsden - SDEC 93
Arlissa E. Minniefield - SDEC 93
Juanita Wise - SDEC 93
Gerald Williams - SDEC 93
Marvin Wise - SDEC 93
Heather Brown - SDEC 94
Alec D. Barnett Jr - SDEC 94
Walter D. Brown, Jr. - SDEC 94
Amoreena Brewton - SDEC 95
Jason Fisher - SDEC 95
Eartha Robbins Martin - SDEC 96
Michael Perhaes - SDEC 96
Willie Williams - SDEC 96
Virginia Edington - SDEC 97
Mary Morris - SDEC 97
Kistra O. Scott - SDEC 97
Christian Smith - SDEC 97
Lindsay Guthrie Stidham - SDEC 97
Ben Harris - SDEC 97
Bobby Ray Jackson - SDEC 97
Willie A. James, III - SDEC 97
Jesse McDaniel - SDEC 97
Carletta Davis - SDEC 98
Napoleon Bracy, Jr. - SDEC 98
Lorenzo A. Martin Sr. - SDEC 98
Vivian Figures - SDEC 99
Verjilya Hughes - SDEC 99
Helen Wright - SDEC 99
Henry Brewster - SDEC 99
James E. Buskey - SDEC 99
Henry Hasseb - SDEC 99
Herman Thomas - SDEC 99
Lora E. McKee - SDEC100
Nicole Petite - SDEC 100
Charles W. Holloway - SDEC 100
Tom Holmes - SDEC 100
Russell E. McKee - SDEC 100
Pamela J. Laffitte - SDEC 101
Phillip Lambert - SDEC 101
Darby Luxenberg - SDEC 101
Lula Albert - SDEC 102
Mary H. Johnson - SDEC 102
Barbara Drummond - SDEC 103
Mary Catherine Gipson - SDEC 103
Kimberly Albins - SDEC 104
Deborah Easley - SDEC 104
Annie Gordon - SDEC 104
Patricia Lewis - SDEC 104
Darius V. Evans - SDEC 104
James O. Gordon - SDEC 104
Nancy McFarland McCall - SDEC 105